czwartek, 20 marca 2014

Powołano nowego prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Miejsce Małgorzaty Krasnodębskiej- Tomkiel na stanowisku prezesa UOKiK przejął Adam Jasser- prezes Rady Ministrów Powołał go 18 marca 2014 r. "Był sekretarzem stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i wiceprzewodniczącym zespołu ds. programowania prac rządu. Jest absolwentem filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Był dyrektorem programowym i członkiem Zarządu Fundacji demosEuropa - Centrum Strategii Europejskiej. Do kwietnia 2009 szef redakcji Agencji Reutera na Europę Centralną, Bałkany i Turcję. Od 2001 do 2004 szef biura Agencji Reutera we Frankfurcie, które specjalizowało się w problematyce ekonomicznej, sektorze przedsiębiorstw, rynkach i działaniach Europejskiego Banku Centralnego.

Wcześniej kierował biurem Agencji w Helsinkach i był redaktorem w centrali Agencji w Londynie. W latach 1991-1996 korespondent Agencji Reutera w Warszawie i szef polskiego serwisu ekonomicznego. Ukończył kurs zarządzania w Michigan Business School."
(Źródło: tvn24bis.pl)

Życzymy powodzenia na nowym stanowisku!

1 komentarz:

  1. Była pani prezes zbyt dała w nos potężnym przedsiębiorstwom. Kiedyś w polskim radio trójka była rozmowa bodajże z jej zastępczynią czy z rzeczniczką prasową UOKiK (nie jestem pewien) i jasno dało się odczuć, że w rządzie jej sobie nie życzą, bo karała ile wlezie.

    OdpowiedzUsuń

Witaj! Dziękuję Ci za czas spędzony na moim blogu. Jeśli potrzebujesz porady konsumenckiej w ramach moich możliwości i umiejętności chętnie Ci pomogę :-) Pozdrawiam,

Strange Cake.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...