poniedziałek, 3 listopada 2014

Warto się szkolić :)

W dniu 29 października br. wraz z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów z Wągrowca wzięłam udział w szkoleniu organizowanym przez Federację Konsumentów dotyczącym wejścia w życie ustawy o prawach konsumenta. Stąd też głowę mam pełną nowych informacji, które pomału próbuję przelać na mojego bloga :-)


Całkiem możliwe, że w grudniu będę uczestniczyła w trzydniowej konferencji organizowanej przez Urząd Komunikacji Elektronicznej, a dotyczącej m.in. podsumowania akcji "Ufaj, ale sprawdzaj", którą miałam przyjemność zorganizować w grudniu 2012 roku w moim mieście. 

Całość konferencji to: podsumowanie kampanii „Ufaj, ale sprawdzaj”, omówienie skutków podejmowanych działań, wymiana doświadczeń ze szczególnym uwzględnieniem pojawiających się lokalnie problemów oraz omówienie zagadnień wynikających z nowych regulacji prawnych dotyczących sprzedaży z udziałem konsumentów na rynku usług telekomunikacyjnych w świetle zmian wchodzących w życie w dniu 25 grudnia 2014 r., w szczególności porównanie regulacji prawnych zawartych w ustawie o prawach konsumenta i ustawie – Prawo telekomunikacyjne związanych z sytuacją abonenta.

Mam nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie i będę mogła uczestniczyć w tej konferencji, a później podzielić się z Wami nie tylko wrażeniami z niej, ale i zdobytą wiedzą :-)

2 komentarze:

  1. http://limmberro.produktyfinansowe.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulację, każda próba rozwoju jest dobra :)

    OdpowiedzUsuń

Witaj! Dziękuję Ci za czas spędzony na moim blogu. Jeśli potrzebujesz porady konsumenckiej w ramach moich możliwości i umiejętności chętnie Ci pomogę :-) Pozdrawiam,

Strange Cake.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...